AKOMODIMET TONA

Qëndro me Ne


Kaloni pushimet tuaja në zemër të bregdetit të bukur të jugut shqiptar.
MIRË SE VINI NË HOTEL RAPO'S RESORT

Zgjidhni Dhomën Tuaj Komode


Zbuloni një botë komoditeti ku çdo dhomë dhe suitë në Hotel Rapo's Resort është krijuar me kujdes për të kapur hijeshinë bregdetare të Himarës. Ndërsa zgjoheni, do të përshëndeteni nga një pamje e gjerë e oqeanit blu. Për shkak se çdo dhomë është e dizajnuar me kujdes, komoditeti dhe tërheqja vizuale kombinohen në mënyrë harmonike.
CHECK IN: NGA 14:00 NE 23:00
CHECK OUT: NGA 07:00 NE 11:00
28 M² / PAMJE NGA DETI / KREVAT KING OSE DYSHE

Dhomë Dyshe me Pamje nga Deti


Me pajisje moderne si një ballkon personal ku mund të shijoni kafen e mëngjesit ose të pushoni në mbrëmje ndërsa dielli perëndon mbi detet që shkëlqejnë. Dhoma dyshe e Rapo's Resort Hotel me pamje nga deti u ofron miqve jo thjesht akomodim, por edhe një përvojë në të cilën bukuria e detit është një tipar qendror i vizitës suaj..

Kondicioner
TV, minibar dhe tavolinë
Banjo private
Ballkoni ofron pamje nga deti


REZERVO TANI
35 M² / PAMJE NGA DETI / KREVAT KING

Suite Ministrie me Pamje nga Deti


Suite Ministria me pamje nga deti në Hotelin Rapo's Resort siguron jo vetëm një gjumë të qetë të natës, por edhe një përvojë gjithëpërfshirëse ku bukuria e detit bëhet pjesë e arratisjes tuaj në bregdet.

Kondicioner
TV, minibar dhe tavolinë
Banjo private
Ballkoni ofron pamje nga deti


REZERVO TANI
50 M² / PAMJE NGA DETI / KREVAT KING

Suitë Diplomat me pamje nga deti


Suita Diplomat e Hotel Rapo's Resort me pamje nga deti është më shumë se një dhomë; është një qëndrim ku deti i qetë ofron një sfond mahnitës për pushimet tuaja. Pamjet e bukura që ju bëjnë të shijoni edhe më shumë pushimet tuaja në bregdet.

Kondicioner
TV, minibar dhe tavolinë
Banjo private
Ballkoni ofron pamje nga deti


REZERVO TANI
40 M² / SEA VIEW / 1 KING BED + 2 TWIN BEDS

Family Room with Sea View


The Rapo’s Resort Hotel’s Family Room with Sea View is more than simply a place to stay; It’s a cozy and welcoming place where everyone can make unforgettable memories.

Kondicioner
TV, minibar dhe tavolinë
Banjo private
Ballkoni ofron pamje nga deti


REZERVO TANI
100 M² / SEA VIEW / 1 KING BED + 1 SOFA BED

Presidential Suite with Sea View


With modern amenities such as a personal balcony where you can enjoy your morning coffee or relax in the evening as the sun sets over the shining seas. The Rapo’s Resort Hotel’s Double Room with Sea View offers guests not simply accommodation but also a experience in which the beauty of the sea is a central feature of your visit.

Kondicioner
TV, minibar dhe tavolinë
Banjo private
Ballkoni ofron pamje nga deti


REZERVO TANI
PËRVOJA E QËNDRIMIT KOMOD DHE KOMOD

Pajisjet falas në dhomën tuaj


Me pajisje moderne si një ballkon personal ku mund të shijoni kafen e mëngjesit ose të pushoni në mbrëmje ndërsa dielli perëndon mbi detet që shkëlqejnë. Hoteli Rapo's Resort ofron miqve jo thjesht akomodim, por edhe një përvojë në të cilën bukuria e qetë e detit është një tipar qendror i vizitës suaj.
TV me ekran të sheshtë
Banjo private
WIFI falas
Mëngjesi në dhomë
Minibar
Ballkon