MIRË SE VINI NË RAPO'S RESORT HOTEL

Në zemër të bregdetit shqiptar


Zbuloni një botë relaksimi dhe bukurie bregdetare në Hotelin Rapo's Resort. Hotel Rapo's Resort ndodhet 50 m larg plazhit dhe 1.5 km nga qendra e Himares. Ajo ofron një bar dhe restorant me një tarracë, një pishinë të hapur dhe një plazh privat.
HOTELI LUKSOZ PREMIER NË HIMARË NË SHQIPËRI

PARAJSA JUAJ E PUSHIMEVE


Zbuloni një botë luksoze dhe bukuri bregdetare në Hotelin Rapo's Resort.

ZBULONI SHËRBIMET QË NE OFROJMË

Të gjitha gjërat thelbësore për një qëndrim të rehatshëm


Parkim Falas
Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit. Ne kemi një ambient parkimi të pajisur me hapësira të dedikuara për karikimin e automjeteve elektrike.
Pishine
Shijoni momente të qeta pranë pishinës në Hotel Rapo's Resort në Himare, Shqipëri, ku relaksimi takohet me luksin mes pamjeve mahnitëse të bregdetit.
Wifi & Internet
Mysafirët mund të shijojnë Wi-Fi falas në çdo hapësirë ​​të hotelit.
Mengjesi i perfshire
Shijoni një mëngjes të shijshëm në hotelin tonë, me opsione për të kënaqur të gjitha shijet.
ZBULONI AKOMODIMET TONA

DHOMA, SUITA...

EKSPERIENCË E PAHARRUESHME

Porta juaj drejt luksit në Shqipëri


Në Shqipëri, Rapo's Resort Hotel është një shembull i mikpritjes së jashtëzakonshme. Ne premtojmë të ofrojmë një përzierje të përsosur të stilit modern dhe sharmit autentik shqiptar, në mënyrë që qëndrimi juaj të bëhet një përvojë dhe jo vetëm një vend për t'u vizituar. Teksa zbuloni Himarën, ndjeni ngrohtësinë e mikpritjes tonë.
Image

Plazh Privat

Përjetoni luksin buzë plazhit në Rapo's Resort Hotel, ku vizitorët mund të shijojnë në qetësi dhe qetësi një plazh privat dhe pamje mahnitëse të detit blu Jon.
Zbulo më Shumë
Image

Pishinë e Jashtme

Pishina jonë ofron oazin perfekt për t'u çlodhur dhe shijuar diellin mesdhetar.
Zbulo më Shumë
Image

Bar & Restorant

Shijoni kuzhinën e hollë dhe pijet freskuese në barin dhe restorantin e Rapo's Resort Hotel.
Zbulo më Shumë
REZERVONI QENDERIMIN TUAJ

Gati për një eksperiencë të paharrueshme! Rezervoni qëndrimin tuaj tani në Rapo's Resort Hotel.


REZERVO TANI