LUKSI PREMIERE I HIMARES NE SHQIPERI

Rreth Rapo's


Ne qender te jugut te Shqiperise, nje Hotel Resort Luksoz
MIRË SE VINI NË RAPO'S RESORT HOTEL

Pamje të jashtëzakonshme dhe përvoja e pushimeve unike


Në Rapo's Resort Hotel, ne jemi krenarë që jemi më shumë sesa thjesht një vend për të qëndruar; ne jemi krijuesit e aventurave që ndryshojnë jetën përgjatë Himarës, bregdetit me diell të Shqipërisë. Historia jonë tregohet me një fokus të pandryshueshëm në krijimin e momenteve që qëndrojnë në zemrat e vizitorëve tanë.
QËNDRIMI JUAJ NË HIMARË

Kaloni pushimet tuaja në zemër të Himarës


35

DHOMA DYSHE

10

DHOMA FAMILJARE

2

SUITE MINISTRORE

2

SUITE DIPLOMATI

2

SUITE PRESIDENCIALE

ZBULONI SHËRBIMET QË NE OFROJMË

Të gjitha gjërat thelbësore për një qëndrim të rehatshëm


Parkim Fala
Parkim falas i disponueshëm në vend për të gjithë mysafirët e hotelit. Ne kemi një ambient parkimi të pajisur me hapësira të dedikuara për karikimin e automjeteve elektrike.
Pishine
Shijoni momente të qeta pranë pishinës në Hotel Rapo's Resort në Himare, Shqipëri, ku relaksimi takohet me luksin mes pamjeve mahnitëse të bregdetit.
Wifi & Internet
Mysafirët mund të shijojnë Wi-Fi falas në çdo hapësirë ​​të hotelit.
Mengjesi i perfshire
Shijoni një mëngjes të shijshëm në hotelin tonë, me opsione për të kënaqur të gjitha shijet.
MËSONI MË SHUMË RRETH NESH

Pyetje të shpeshta në lidhje me Rapo's Resort Hotel


Hoteli Rapo's Resort ndodhet 1.4 km nga qendra e Himarës. Distancat aktuale të udhëtimit mund të ndryshojnë.

Hyrja në Rapo's Resort Hotel bëhet nga ora 14:00 dhe dalja deri në orën 11:00.

Plazhi më i afërt është vetëm 50 m nga Hotel Rapo's Resort. Distancat aktuale të udhëtimit mund të ndryshojnë.

Mysafirët që qëndrojnë në Rapo's Resort Hotel mund të shijojnë një mëngjes me vlerësim të lartë gjatë qëndrimit të tyre (rezultati i vlerësimit të mysafirëve: 7.8).

Opsionet e mëngjesit përfshijnë:

Bufe

Ju mund të bëni pagesa me siguri në platformën tonë duke e ditur që informacioni juaj financiar është i mbrojtur.

Për rezervimet e bëra për datat që variojnë nga 1 korriku deri më 15 shtator, të gjitha rezervimet janë të pakthyeshme. Për pjesën tjetër të vitit, anulimet rimbursohen nëse njoftohen 15 ditë përpara.
REZERVONI NJË DHOMË TANI

Zgjidhni një dhomë dhe rezervoni qëndrimin tuaj


REZERVO TANI